Logogram strony

Myśliciel A.Rodin

Narodziny gwiazdy

Rozmiar tekstu

Najbliższe konwersatoria z TQM

W czasach przed pandemią wszystkie wykłady odbywały się w goszczącej nas od kwietnia 2017 r.

Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

ul. Koszykowa 79, róg ul. Krzywickiego

w godzinach od 16:00 do 20:00

W czerwcu 2020 zostały uruchomione konwersatoria w trybie on-line. na platformie Zoom.

Od godz. 16:00 pokój jest otwarty dla "pogwarek", a o 16:15 zaczyna się właściwy program. Wszyscy będziemy wdzięczni słuchaczom za uruchomienie swoich kamerek. Skoro nie możemy się spotkać w realu, to choć pozwólmy się zobaczyć.

Zapisy na konwersatoria nie są wymagane. Dawniej wystarczyło przyjść, żeby być i pewnie jeszcze do tego wrócimy. Na razie spotykamy się on-line, ale wstęp jest nadal wolny, choć liczba miejsc ze powodów licencyjnych ograniczona do 100 osób. O przyjęciu decyduje kolejność wejść. Kody wejścia (do odwołania) są następujące:

Wejście przez przeglądarkę (nie trzeba mieć zainstalowanej aplikacji Zoom):

https://us02web.zoom.us/j/87500042621?pwd=ZzFKSVhvRUNTS3BYSHVySjAvbEMvUT09

Wejście dla osób mających zainstalowaną aplikację Zoom (zalecane):

Meeting ID: 875 0004 2621
Passcode: 146285

Wejść na spotkanie można dopiero po jego otwarciu przez prowadzącego, które nastąpi o godz. 16:00 w dniu odbywania się konwersatorium.

Podręcznik słuchacza na platformie Zoom: Czym jest Zoom?

Przed pandemią video ze spotkań w realu przygotowywała społecznie Manufaktura Video, za co wszyscy składamy jej w tym miejscu serdeczne podziękowania. Nagrania można obejrzeć wybierając z bocznego menu właściwe spotkanie. Tamże będzie można znaleźć łącza URL do nagrań z platformy Zoom.

Osoby, które chciałby otrzymywać zawiadomienia o konwersatoriach do swojej skrzynki mailowej proszone są o napisanie do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na stronie Zamów biuletyn nowości można też zaprenumerować biuletyn, który będzie obejmował informacje o nowych treściach we wskazanych przez Państwa kategoriach tematycznych.

MOJA KSIĄŻKA

Informuję Państwa, że na stronie Książka znajduje się drugie wydanie mojej książki — teraz pod tytułem "Doktryna jakości. Wydanie II turkusowe. Rzecz o turkusowej samoorganizacji" — a także przewodniki po niej dla czytelników, którzy czy to niekoniecznie chcą zgłębiać pełną jej treść, czy też znają już wydanie pierwsze.

Jest też dostępna angielska wersja mojej książki na stronie Who is my book for?. Na razie dostępna jedynie w wersji cyfrowej.

Zapraszam również na stronę Otwarte spotkania w sieci, na której znajdują się informacje o moich ogólnie dostępnych wystąpieniach, a także o konferencjach, które polecam. Informacje o mojej komercyjnej ofercie szkoleniowej na stronie Turkusowa doktryna jakości.

Od roku 2016 większość wykładów na Konwersatorium była rejestrowana na video, a linki do nich znajdują się na końcu stron z relacjami z tych spotkań.

Zapraszam też do obejrzenia moich Wykładów video oraz Wypowiedzi na antenie i w Internecie, a także na Otwarte spotkania w sieci

NAJBLIŻSZE KONWERSATORIA

18 lutego 2021 Marek Wzorek, "Układ Solarny: turkusowa struktura organizacyjna, idealna dla firm skoncentrowanych na kliencie”

Hasło Turkusowe Organizacje pojawia się w Polsce oraz na świecie coraz częściej. Nie zawsze jednak każda osoba pod tym hasłem rozumie to samo. Jedno jest jednak pewne. Turkusowe Organizacje odchodzą od hierarchicznych struktur organizacyjnych.

Poznaj jedną z najlepiej sprawdzonych niehierarchicznych, turkusowych struktur organizacyjnych: Układ Solarny.

Jeśli chcesz swoją firmę skoncentrować wokół klienta i dzięki temu zapewnić długofalowy sukces sobie oraz całej organizacji, na tej prelekcji poznasz szczegóły Układu Solarnego:

  • Jak stworzyć Układ Solarny i turkusową organizację dla małego startupu, a jak dla międzynarodowej, globalnej, wielotysięcznej organizacji?
  • O co zadbać na samym początku tworzenia turkusowej organizacji?
  • Jakie systemy, platformy warto stosować, żeby zapewnić transparencję celów, decyzji, ról oraz struktury w turkusowej organizacji?
  • Jak budować zaangażowanie, partycypację w zarządzaniu oraz szybko skalować biznes?

Na te wszystkie pytania otrzymasz odpowiedzi i będziesz mógł zadać pytanie praktykowi tworzącemu turkusowe organizacje w Polsce i na świecie.

Marek Wzorek – wieloletni dyrektor zarządzający i prezes zarządu igus Sp. z o.o., rozwijający Układ Solarny w firmie igus na skalę globalną, m.in. w Rosji i w Singapurze. Założyciel i CEO firmy ecoCoach, którą od zera tworzy jako turkusową organizację, będąc partnerem na Polskę turkusowej platformy www.Holaspirit.com oraz pamagając innym liderom oraz zespołom tworzyć turkusowe organizacje. Poznaj jak można #PracowaćInaczej.

Więcej o Marku.